KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14533190
nr 1453 3190
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Lejonsång", Signerad. Blandteknik, bildmått: 10x14 cm, yttermått inklusive ram: 19x25 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:57:58
1/3 20:54:07
300 kr
6/3 20:35:48
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén