KONST / Litografier / Färglitografi 16185078
nr 1618 5078
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad Hc. Färglitografi, bildmått: 21x22 cm, yttermått inklusive ram: 33x32 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:33:58
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner