KONST / Litografier / Färglitografi 11031601
nr 1103 1601
Alekos Fassianos
(1935-2022), Grekland
Färglitografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), 88/99, signerad, motivet: 65x50
Alekos Fassianos, grekisk målare född 1935, död 2022.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 april 2017
kl 18:31:13
700 kr
Alekos Fassianos
Läs mer om Alekos Fassianos
Alekos Fassianos
Läs mer om Alekos Fassianos
nr 1103 1601
Alekos Fassianos
(1935-2022), Grekland
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 800 kr |
måndag 24 april 2017 |
Alekos Fassianos