KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11654163
nr 1165 4163
Blandteknik
David Wilde (1918-1974), Illustration till bokomslag, "Tailoress & the Apprentice" Erotiskt motiv, Proveniens Bonhams 1988, löst blad
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2018
kl 19:34:49
22/2 14:18:38