MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10673164
nr 1067 3164
Stolar
8 st, Gustaviansk stil, 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 7 november 2016
kl 20:41:04
7/11 20:08:02
Den Gustavianska stilen