KONST / Litografier / Färgseriegrafi 17133333
nr 1713 3333
Färgseriegrafi
Richard Ryan (f. 1974), Sverige. Signerad, HC 31/35, bladets mått: 47x61 cm, yttermått inklusive ram: 67x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:12:53
100 kr
150 kr