KONST / Litografier / Serigrafier 9244219
*
nr 924 4219
Channa Bankier
(f. 1947), Sverige
Serigrafier, 8 st, Channa Bankier (f. 1947), 200-upplaga, bladets mått: 57x38
Channa Bankier, svensk målare född i Stockholm 1947.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 18:24:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 12:45:25
1
300 kr
16/11 13:58:40
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: channa bankier litografier serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
5042 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, EA-uppla..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:21
-
5045 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad, färglito..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
*
Channa Bankier
Channa Bankier, svensk målare född i Stockholm 1947.
nr 924 4219
Channa Bankier
(f. 1947), Sverige
Serigrafier, 8 st, Channa Bankier (f. 1947), 200-upplaga, bladets mått: 57x38
Channa Bankier, svensk målare född i Stockholm 1947.
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 12:45:25 | 1 | 300 kr |
16/11 13:58:40 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: channa bankier litografier serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
5042 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, EA-uppla..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:21 -
5045 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad, färglito..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22