KONST / Litografier / Färglitografi 16716020

nr 1671 6020

Färglitografi

Ulf Nilsson, EA 4/10. Signerad, Drottningholm. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 59x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 januari 2025
kl 21:00:26