KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15126379

nr 1512 6379

Per Sundberg

(1887-1968), Sverige

Oljemålning, Signerad, Vintermotiv. Olja på duk, 47x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 december 2022
kl 18:27:34

17/12 10:56:01 1      Vinnande bud

Per Sundberg

Läs mer om Per Sundberg