KONST / Litografier / Färglitografi 16285041
nr 1628 5041
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 16/45. Färglitografi, bildmått: 30x28cm, yttermått inklusive ram: 50x44cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:27:52
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg