ART / Oil paintings / Oil painting 11809239
nr 1180 9239
Torsten Rydén
(f. 1910), Sverige
Torsten Rydén (b. 1910), Sverige. Osignerad, "Blå stol. Olja på pannå, 36x37 cm,
OIL PAINTING, Osignerad, "Blå stol. Olja på pannå, 36x37 cm
600
SEK 100
Monday April 30 2018
at 18:33:49
30/4 10:27:55