KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12009183

nr 1200 9183

Kopparstick

2 st, 1700-/1800-tal. Motivet: 30x39

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 augusti 2018
kl 18:06:33

21/8 14:42:17 1      Vinnande bud