KONST / Litografier / Färglitografi 5602076

nr 560 2076

Färglitografi

signerad Lars Norman, 284/310, 27x48

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 januari 2009
kl 19:28:05

3/1 19:09:49 1      Vinnande bud