KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795255
nr 1679 5255
Bertil Widbrant
(1914-1988), Sverige
Oljemålning, Eka. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:11:07
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr