KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685401
nr 1568 5401
Ivan Hoflund
(1887-1948), Sverige
Oljemålning, Slättlandskap. Signerad. Olja på pannå, 26x27 cm, yttermått inklusive ram: 40x42 cm
Ivan Hoflund, svensk bildkonstnär född 1887, död 1948 .
Utrop:
500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:15:13
300 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr