KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983173
nr 1298 3173
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 1933, Kvinnoportrrätt. Olja på pannå, 23x19 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:14:59
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)