KONST / Litografier / Färglitografi 15144084
nr 1514 4084
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad EA, daterad -73. Färglitografi, bildmått: 53x45 cm, yttermått inklusive ram: 66x57 cm
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:05:44
26/12 14:30:26
Timo Solin
Läs mer om Timo Solin