MÖBLER / Skåp & hyllor / Nattygsbord 8371488
nr 837 1488
Nattygsbord
1800-tal, Intarsia, längd: 50 cm, djup: 33 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, fanérskador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juli 2013
kl 19:09:31
29/7 15:47:27
29/7 17:12:34