KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Batiktavlor 14499175

nr 1449 9175

Batiktavlor

2 st, Birgitta Robach. Signerade, 53x67-99x83 cm, oramade

Kondition: nagg

Utrop:

600 kr

måndag 21 februari 2022
kl 20:47:41