KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16569161

nr 1656 9161

Gerald Steffe

(f. 1939), Sverige

Blandteknik, 2 st, Signerade och daterade, yttermått inklusive ram: 47x39,58x48 cm

Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.

måndag 11 november 2024
kl 19:55:53

Gerald Steffe

Läs mer om Gerald Steffe