KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207332

nr 1520 7332

Florence Arven

(f. 1952), Frankrike

Oljemålning, Florence Arven (f. 1952), Båtar i en vik, Signerad. Olja på duk, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x68cm

Florence Arven, fransk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:52:24

6/2 20:11:56 1      Vinnande bud

Florence Arven

Läs mer om Florence Arven