KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9287364

nr 928 7364

Etsning

Oidentifierad konstnär, signerad, modell, motivet: 14 x 25, 18/50

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 december 2014
kl 20:23:22