KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15805245
nr 1580 5245
Blandteknik
Oidentifierad Konstnär, Musikstund, Monogramsignerad (E. L ) 13x12 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 37x33 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:49:42
17/11 09:03:25
1.500 kr
19/11 16:05:17