KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325293
nr 1432 5293
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -54, kvinna i hatt, 31x22, yttermått inklusive ram: 47x38 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:57:10
22/11 20:26:05
150 kr
22/11 20:30:29