KONST / Litografier / Färglitografi 12009135
nr 1200 9135
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Man i eka. Signerad, numrerad 564/1400, Motivet: 38x46 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 18:06:45
1.100 kr
1.600 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson