KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 5944141
nr 594 4141
Gravyr
"Tableau d Annibal Caracci", 55 x 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 augusti 2009
kl 17:15:18
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr