KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178217
nr 1217 8217
Oidentifierad konstnär. 1700-tal. Motiv från Sticklinge gård, Lidingö. Olja på duk, 153x24 cm
Kondition: slitage, skador, skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:12:11
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
6
1.500 kr
1.500 kr
6
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
7
1.900 kr
7