KONST / Litografier / Färglitografi 12476166
nr 1247 6166
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, "Hallå vem där?". Signerad, numrerad 125/380, bladets mått: 75x57, Löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:32:48
8/4 16:30:27
700 kr
8/4 20:27:48