KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14949229

nr 1494 9229

Abel Lee, stilleben. Signerad, daterad -46. Olja på pannå, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 58x67 cm

måndag 3 oktober 2022
kl 19:44:51