KONST / Litografier / Färglitografi 13139115
nr 1313 9115
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 98/250, "Mats Jonsson". Motivet: 50x67cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:39:20
15/3 15:40:25
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist