KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 9794335

nr 979 4335

Skulpturer

2 st, Trä, Hästar, höjd: 17-19 längd: 19-20

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 7 september 2015
kl 19:42:26