KONST / Litografier / Grafiskt blad 10425034
*
nr 1042 5034
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Sofia Linde (f. 1980), bladets mått: 45x67, 23/50, löst blad
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 6 juni 2016
kl 19:02:57
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier löst blad sofia linde svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
*
Sofia Linde
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
nr 1042 5034
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Sofia Linde (f. 1980), bladets mått: 45x67, 23/50, löst blad
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 6 juni 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier löst blad sofia linde svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12