KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 4903669
nr 490 3669
Skulptur
"Ung herre" zink, höjd: 40 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 oktober 2007
kl 16:39:27
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr