KONST / Litografier / Färglitografi 15967248
nr 1596 7248
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige, Bemärkelsedag. Signerad, numrerad 171/270. Färglitografi, bildmått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 62x50 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:10:14
2/2 21:09:25
500 kr
5/2 17:59:51
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg