KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13693214
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blyerts naturmotiv teckning träd vattenfärg
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blyerts naturmotiv teckning träd vattenfärg
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22



