KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8737151
nr 873 7151
Etsning
Signerad, Porträtt av Jacques Werup, 3/ 45, motivet: 98x49
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:47:55
3/2 19:37:39