KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12825247

nr 1282 5247

Blandteknik

2 st, Lars Davidsson, 35x53cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:42:38

15/10 02:39:37 1      Vinnande bud