MÖBLER / Skåp & hyllor / Kryddhylla 5726732

nr 572 6732

Kryddhylla

Porslin, längd: 38, djup: 13, höjd: 28

Kondition: skador+lagningar

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 23 mars 2009
kl 19:15:25