ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5086121
nr 508 6121
Gustaviansk stil, höjd: 117 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 februari 2008
kl 17:41:32
700 kr
750 kr
Den Gustavianska stilen