KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 11554086

nr 1155 4086

Dalahäst

längd: 16 cm, höjd: 18 cm, modell äldre

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 15 januari 2018
kl 20:12:31