KONST / Litografier / Färglitografi 8794259
nr 879 4259
Färglitografi
signerad. -54, 113/150, motivet: 40x52
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 mars 2014
kl 19:30:08
100 kr
200 kr
200 kr