KONST / Litografier / Färglitografier 12894021
nr 1289 4021
Carl-Erik Ljungström
(1911-1974), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 41/150. Motivet: 41x33cm
Carl-Erik Ljungström, svensk målare, grafiker och bokillustratör född 1911, död 1974.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:39:57
100 kr
150 kr
200 kr
Carl-Erik Ljungström
Läs mer om Carl-Erik Ljungström