KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 14897072
nr 1489 7072
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Teckningar, 2 st, Ej signerade, yttermått inklusive ram: 22x26-33x28cm
Utrop:
500 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:12:43
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund