Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Silkscreen 8346332



*

nr 834 6332


Ron Lior

(f. 1971), Sverige


Silkscreen , Ron Lior, AP 25/25, bladets mått: 64, 5 x 90


Kondition: löst blad

Ron Lior, bildkonstnär född 1971.

Följerätt

Ja

Utgick

Sista tid för bud online:

måndag 17 juni 2013
kl 19:26:50



  • Specialauktion

  • Konstnär/Designer

Ron Lior

Ron Lior, bildkonstnär född 1971.

Läs mer om Ron Lior
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier ron lior silkscreen svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr