KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7831565
nr 783 1565
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, Axel Tallberg (I860-1928), Skoflikaren. signerad. 26, 5x29, 7
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 17:01:31
100 kr
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg