MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13625091
nr 1362 5091
Stolar
ett par, 1960-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:08:01
18/11 07:36:33
23 nov
Retro
Läs mer om Retro