KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13592513
nr 1359 2513
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad. Motivet: 107x78cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:59:27
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr