KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12735077

nr 1273 5077

Folke Gullby

(1912-1982), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 5/110. Motivet: 18x15 cm

Folke Gullby, svensk målare och grafiker född i Småland 1912, död 1982.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:35:13

29/8 13:44:37 1      100 kr
2/9 18:01:28 2      Vinnande bud

Folke Gullby

Läs mer om Folke Gullby