KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12735077
nr 1273 5077
Folke Gullby
(1912-1982), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 5/110. Motivet: 18x15 cm
Folke Gullby, svensk målare och grafiker född i Småland 1912, död 1982.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:35:13
100 kr
Folke Gullby
Läs mer om Folke Gullby
Folke Gullby
Läs mer om Folke Gullby
nr 1273 5077
Folke Gullby
(1912-1982), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 2 september 2019 |
Folke Gullby