KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12983345
nr 1298 3345
Hans Bellmer
(1902-1975), Tyskland
Etsning, I kasset, "Sombre Printemps". Signerad, numrerad 101/150. Motivet: 26x20,5 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:37:38
14/12 07:38:21
Hans Bellmer
Läs mer om Hans Bellmer