ART / Lithographs / Litograph 8291003
nr 829 1003
LITOGRAPH (F)
Elling Reitan, 158/275, women, subject size: 16 x 12,
Elling Reitan, 158/275, Kvinnor, motivets mått: 16 x 12
1000
SEK 300
Monday May 27 2013
at 19:59:14
21/5 04:39:35